Pozwolenie na własną broń palną możesz uzyskać już w pół roku w cenie około 2400 zł. Osoby mundurowe natomiast mogą uzyskać pozwolenie już w 2 miesiące w cenie około 250 zł. Dokładna cena uzależniona jest od miejsca gdzie wykonujemy badania. Moich podopiecznych kieruję do najtańszych i sprawdzonych placówek!

Pierwszym krokiem do uzyskania pozwolenia na broń w celu sportowym / kolekcjonerskim jest zapisanie się do klubu strzeleckiego w celu przeszkolenia i przygotowania do egzaminu.

Jestem przedstawicielem klubu COLT Zielona Góra na terenie Zielonej Góry oraz okolic, do którego serdecznie zapraszam. Po 3 miesiącach członkostwa w klubie można rozpocząć procedurę starania się o pozwolenie na broń palną i przystąpić do egzaminu na patent strzelecki. Dzięki temu będziemy już o krok od własnego pozwolenia na broń. Członkostwo w zielonogórskim klubie COLT zapewnia Ci, że zostaniesz profesjonalnie przeszkolony oraz przeprowadzony przez wszystkie wymagane procedury i egzaminy, a do tego w najlepszych możliwych cenach.

Koszt uzyskania pozwolenia na broń to:

  • składka roczna w klubie strzeleckim Colt Zielona Góra: 450 zł
  • komplet badań lekarskich: 100 + 650 zł*
  • patent strzelecki: 350 + 50 zł
  • licencja sportowa: 75 zł / rocznie
  • wszczęcie postępowania administracyjnego: 242 zł
  • promesa, dzięki której można zakupić broń palną: 17 zł / szt.

*Dokładna cena uzależniona jest od miejsca gdzie wykonujemy badania.

Chciałbyś zdobyć własne pozwolenie na broń? Zapraszam do kontaktu. Chętnie wszystko wyjaśnię.

Tomasz Kalinowski – Instruktor Strzelectwa – Zielona Góra

Instruktor strzelectwa Zielona Góra
Strzelanie Zielona Góra