Strzelectwo sportowe jeszcze kilka lat temu uważane było w Polsce za niszowe hobby. Obecnie interesuje się nim coraz więcej osób. Zapraszam na indywidualne zajęcia strzeleckie na strzelnicę w Zielonej Górze z użyciem broni sportowej i bojowej, dostępnej w różnych kalibrach i modelach: pistolety, karabiny, strzelby.

Lubisz strzelać? A może nigdy tego nie próbowałeś i chciałbyś mieć możliwość przetestowania swoich umiejętności strzeleckich?

Nauczę Cię podstaw zachowania z bronią. Przeprowadzę profesjonalne szkolenie w zakresie bezpieczeństwa broni palnej oraz podstawowych technik strzelania. Dzięki temu nie tylko nabierzesz pewności siebie ale zdecydowanie poprawisz swoje wyniki strzeleckie.

Każda oferta jest indywidualnie dopasowywana do wymagań klienta.
Najciekawszym rozwiązaniem są pakiety strzeleckie dla tych, którzy chcą postrzelać w przystępnej cenie z różnego rodzaju broni.

Ceny od 200/300 zł

Osoby chcące na dłużej związać się ze strzelectwem zapraszam do zapisów do klubu COLT na fachowy kurs, który umożliwi rozwinięcie umiejętności oraz możliwość uzyskania pozwolenia na własną broń palną. Do tego wymagane jest, jednak odpowiednie przeszkolenie, badania i egzaminy.

Pomagam w przygotowaniu do egzaminu do szkoły policyjnej, podoficerskiej, oficerskiej oraz na patent strzelecki.

Chciałbyś wiedzieć jak zacząć, ile kosztuje strzelectwo? Zapraszam do kontaktu. Chętnie wszystko wyjaśnię.

Tomasz Kalinowski – Instruktor Strzelectwa – Zielona Góra

Strzelanie Zielona Góra
Instruktor strzelectwa Zielona Góra